راهنما
راهنمای خرید بلیط

برای خرید بلیط هواپیما در تی سان، پیش از هر چیزی، می‌توانید یکی از این دو راه را انتخاب کنید: یا روی گزینه‌ی ثبت‌نام/ورود کلیک کرده و در صورت نداشتن حساب کاربری، مراحل ثبت‌نام را طی کنید، و یا اینکه طی فرآیند جستجوی پرواز و خرید بلیط هواپیما، عملیات ثبت‌نام‌تان را کامل کنید.

ورود

برای اینکه راحت‌تر این مسیر را طی کنید، پیشنهاد ما به شما این است که قبل از هر چیز، با کلیک کردن بر روی گزینه‌ی ثبت‌نام/ ورود، در سایت ثبت‌نام کنید. این کار، فقط چند لحظه طول می‌کشد.

در این لحظه، باکسی برای‌تان باز می‌شود که شما باید روی گزینه‌ی «ثبت‌نام» در این باکس، کلیک کنید.

ثبت نام

اطلاعاتی که در این بخش مورد نیاز است؛ آدرس ایمیل و رمز عبور انتخابی‌تان است. پیشنهاد ما به شما این است که رمز عبور انتخابی‌تان ترکیبی از حروف، اعداد و علامت‌ها باشد تا امنیت حساب کاربری‌تان هم بالاتر برود. 

 با وارد کردن دوباره‌ی رمز عبور، ثبت‌نام شما انجام شده و آدرس ایمیل‌تان به جای گزینه‌ی «ثبت‌نام/ورود» ظاهر خواهد شد.

باکس جستجوی بلیط را می‌توانید در صفحه‌ی اول سایت ببینید. برای جستجوی پرواز مورد نظرتان ابتدا باید شهر مبدا، شهر مقصد و پس از آن، تاریخ مورد نظر و تعدا مسافران را وارد کنید . توجه داشته باشید که تعداد نوزادان نمی‌تواند از تعداد بزرگسالان بیش‌تر باشد.

جستجو

در نهایت، روی قسمت «جستجوی بلیط» کلیک کنید تا جدول پروازها برای‌تان نمایش داده شود. این جدول به شکلی است که شما در آن می‌توانید پروازها را بر اساس ساعت پرواز و یا قیمت کمتر مرتب کنید. به این صورت، پروازهای مورد نظر شما، بر حسب آن‌چه مد نظرتان است، اولویت‌بندی خواهند شد. علاوه بر آن، می‌توانید با نگه‌داشتن نشان‌گر ماوس بر روی هر پرواز، شماره‌پرواز، شناسه‌ی نرخی، و در صورت همراه داشتن مسافر کودک یا نوزاد، قیمت کودک و قیمت نوزاد را نیز مشاهده کنید.

پرواز

پرواز مورد نظرتان را از ایرلاین دلخواه، انتخاب کرده و روی گزینه‌ی «ادامه فرآیند خرید» کلیک کنید. شما هم‌چنین می‌توانید در صورت تمایل، پروازهای یک روز قبل یا بعد از تاریخ مورد نظر خودتان را نیز در همین بخش به راحتی بررسی کنید.

روز قبل

پس از آن، صفحه‌ی مشخصات برایتان باز می‌شود که در آن باید اطلاعاتی نظیر جنسیت، نام و نام خوانوادگی به انگلیسی و فارسی و کد ملی را وارد کنید. در قسمت بالای همین بخش، شما امکان اضافه کردن مسافر جدید را نیز دارید؛ البته هنگام خرید، باید به تعداد صندلی‌های موجود در هواپیما نیز دقت کنید تا «خرید ناموفق» برایتان پیش نیاید.

افزودن اسم

 

پس از مشخص کردن شیوه‌ی دریافت بلیط و خواندن و پذیرفتن قوانین و مقررات سایت، روی گزینه‌ی «رزرو بلیط» کلیک کنید.

در مرحله‌ی بعد، صفحه‌ای برایتان باز می‌شود که در آن، اطلاعات پرواز، درخواست‌دهنده و مشخصات مسافران نمایش داده شده است. 

اسامی وارد شده

 

 پس از کنترل کردن اطلاعات وارد شده، آن‌ها را تایید کرده و وارد درگاه پرداخت اینترنتی بانک می‌شوید.

پرداخت

پس از کامل کردن فرآیند پرداخت، بلیط‌تان صادر شده و می‌توانید آن‌را چاپ کنید.

درگاه

دانلود راهنمای استرداد در سایت tsun

سان سیر، سفر خوشی را برایتان آرزو می‌کند.